Bergen Sommer NVGP NM i cafesjakk

Bergen, fredag 8. august 2008
Galleriet kj°pesenter

Pekere:
1998
1999
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
2007
Innbydelse
Bergen Spillfestival
Bergen Sommer NVGP
Deltakerliste

Laget av
Eirik T. Gullaksen
      
Resultater hos Turneringsservice

Resultatliste
PlNavnn-Eloi-EloKlubb123456PoengMonrad-1MonradBergern-Prestasjon
FM Harald B Borchgrevink
2271
2299
Bergens +17  +49  +09  =03  +06  +08
5.5
Vant stikkampen 2-1
 2365 ( +3)
Per Otto Solheim
 
 - +59  +28  +34  +22  =04  +12
5.5
Tapte stikkampen 1-2
 2190 (+2190)
IM Eirik Gullaksen
2374
2387
Bergens +42  +18  +14  =01  +10  =04
5.0
23.0
26.0
  2210 ( +0)
Rune Salomonsen
1663
1939
Nordnes +72  +05  +13  +23  =02  =03
5.0
23.0
24.5
  2230 (+14)
Ivar Areklett
2002
2098
- +36  -04  +64  +44  +15  +19
5.0
19.0
21.0
  1777 ( -1)
Terje Karlsen
2035
2134
Nordnes +WO  +55  +12  +24  -01  +22
5.0
19.0
19.0
  2270 ( +6)
Ove Sævareid
2053
2144
SK 96 +69  +20  -23  +35  +26  +13
5.0
18.0
   1970 ( +1)
FM Daniel Hersvik
2075
2221
SK 96 +68  +37  =24  +11  +25  -01
4.5
20.0
   2016 ( +2)
Torill Skytte
1972
1946
1911 +15  +33  -01  +37  =22  +25
4.5
19.5
   2034 ( +3)
10 
Halvard Hagesæther
2234
2276
Bergens +63  +39  +16  =25  -03  +29
4.5
19.0
21.0
  1902 ( -1)
11 
Håvard Holder
1959
2078
Sotra +70  =16  +27  -08  +32  +23
4.5
19.0
20.5
  1911 ( +1)
12 
Rudi Sersch
1924
 Strand +20  +77  -06  +30  +38  -02
4.0
21.0
   1786 ( -1)
13 
Karle Stangeland
1983
2045
Sandnes +56  +31  -04  +59  +14  -07
4.0
20.0
   1950 ( +0)
14 
Tore Kolås
2137
2253
Trondheim +75  +30  -03  +21  -13  +38
4.0
19.5
   1892 ( -2)
15 
Trond A Holmgren
1402
 Nordnes -09  +41  +45  +48  -05  +47
4.0
18.5
21.5
  1771 (+76)
16 
Tor Gunnar Nordnes
1635
1871
Sotra +51  =11  -10  +46  =24  +43
4.0
18.5
21.0
  1818 ( +4)
17 
Konstantin Govatsmark
1431
 
Akademisk -01  +71  +29  -33  +60  +28
4.0
17.5
   1838 (+10)
18 
Eirik Sandal
1963
 
SK 96 +57  -03  -26  +42  +62  +39
4.0
17.0
   1689 ( -2)
19 
Ole F. Kvamme
1858
 
SK 96 +71  -22  +61  +36  +33  -05
4.0
16.5
   1780 ( +1)
20 
Jarle Solli
1314
 
Nordnes -12  -07  +75  +65  +59  +50
4.0
16.0
   1608 ( +6)
21 
Aage G. Sivertsen
 
 Kristiansund +60  +61  -22  -14  +37  +33
4.0
15.5
   1968 (+1968)
22 
FM Per Erik Manne
2053
2216
SK 96 +41  +19  +21  -02  =09  -06
3.5
23.0
   1981 ( -1)
23 
Oddmund Sande
1909
2052
Randaberg +62  +35  +07  -04  =28  -11
3.5
21.0
   1799 ( -1)
24 
Øyvind Riisem
1949
2064
Fana +47  +45  =08  -06  =16  =27
3.5
20.0
   1832 ( -2)
25 
Jan Sørgjerd
2034
2122
Nordstrand +66  +54  +40  =10  -08  -09
3.5
19.0
   1899 ( -2)
26 
Erik Petter Hauge
1777
2033
Nordnes +67  -40  +18  +34  -07  =30
3.5
18.5
   1770 ( +1)
27 
Tor Kristian Larsen
1946
2085
Fana +43  =29  -11  =31  +44  =24
3.5
18.0
21.0
  1791 ( -3)
28 
Roar E. Nakken
1805
2123
Aalesund +79  -02  +65  +40  =23  -17
3.5
18.0
18.5
  1621 ( -1)
29 
Morten L Madsen
1634
1825
Sotra +74  =27  -17  +53  +41  -10
3.5
17.5
   1590 ( +0)
30 
Stein K. Bru
1692
 
Randaberg +65  -14  +51  -12  +40  =26
3.5
17.0
   1764 ( +2)
31 
Nils Erik Moe-Nilssen
2030
 
SK 96 +52  -13  =32  =27  =34  +58
3.5
16.5
   1695 ( -5)
32 
Trond Birkeland
 
 Bergens -35  +63  =31  +76  -11  +56
3.5
15.5
   1655 (+1655)
33 
Christian Sloper
1639
1942
Bergens +48  -09  +49  +17  -19  -21
3.0
19.5
   1757 ( +4)
34 
Tom Eriksen
1607
 
Sotra +77  +38  -02  -26  =31  =36
3.0
18.5
   1644 ( +1)
35 
Anita Grønnestad
1858
2054
Bergens +32  -23  +42  -07  -39  +67
3.0
18.0
20.0
8.50
 1601 ( -5)
36 
Bjørn Benjaminsen
1134
 
Masfjorden -05  +47  +66  -19  =48  =34
3.0
18.0
20.0
8.00
 1566 ( +8)
37 
Tron Helge Grendahl
1649
 
Førde +78  -08  +54  -09  -21  +66
3.0
17.5
   1654 ( +2)
38 
Karl Andre Skare
 
2147
- +44  -34  +43  +62  -12  -14
3.0
17.0
   1601 (+1601)
39 
Eivind Riise Hauge
1449
 Fana +50  -10  -59  +63  +35  -18
3.0
16.5
18.5
8.00
 1642 ( +3)
39 
Bjørn Røst
1777
1977
,, +58  +26  -25  -28  -30  +59
3.0
16.5
18.5
8.00
 1722 ( -1)
41 
Matts Eriksen
1526
 Orkdal -22  -15  +55  +61  -29  +52
3.0
16.0
18.0
7.00
 1703 ( +4)
42 
Arne S Kristoffersen
1354
 Trondheim -03  +67  -35  -18  +63  +62
3.0
16.0
18.0
6.00
 1604 ( +2)
43 
Olav Hjortås
1286
 Nord-Odal -27  +70  -38  +54  +45  -16
3.0
16.0
17.5
7.00
 1618 ( +7)
44 
Henning Bolstad
1550
 Bergens -38  +52  +69  -05  -27  +65
3.0
16.0
17.5
6.00
 1576 (+10)
45 
Jon Gunnar Tufta
1697
 
Bergens +46  -24  -15  +68  -43  +60
3.0
15.5
   1466 ( -6)
46 
Glenn Andersen
 
 Bergens -45  =53  +73  -16  +57  =48
3.0
15.0
16.5
6.75
 1375 (+1375)
47 
Sigvat Stensholt
1267
 Bergens -24  -36  +71  +64  +51  -15
3.0
15.0
16.5
6.00
 1414 ( +3)
48 
Trond Henanger
 
 - -33  +60  +76  -15  =36  =46
3.0
15.0
16.0
  1412 (+1412)
49 
Ole Woldseth
1901
2112
Sotra +76  -01  -33  -60  +61  +64
3.0
14.5
   1688 ( -5)
50 
Jonas H. Rasmussen
971
 Bergens -39  +WO  -53  +70  +69  -20
3.0
12.5
   1178 (+13)
51 
Yngve Torvanger
 
 - -16  +78  -30  +66  -47  =54
2.5
15.0
   1360 (+1360)
52 
Ole Emil Frisvold
1284
 Bergens -31  -44  +77  =57  +55  -41
2.5
14.5
   1528 (+11)
53 
Bernt K. Reitan
1050
 - -61  =46  +50  -29  -56  +70
2.5
14.0
15.5
6.00
 1334 ( +5)
54 
Øyvin Strand
1740
1943
Bergens +64  -25  -37  -43  +71  =51
2.5
14.0
15.5
4.75
 1438 ( -8)
55 
Arn Tore Haugsdal
1956
2116
Masfjorden =73  -06  -41  +72  -52  +69
2.5
13.5
15.0
  1381 (-10)
56 
Evy Færevaag
1395
1771
Masfjorden -13  +75  -62  =69  +53  -32
2.5
13.5
14.5
  1298 ( -7)
57 
Leif Erik Nilsen
1316
 Bergens -18  -59  +WO  =52  -46  +73
2.5
13.0
   1343 ( +6)
58 
Jonny Tungset
 
 - -40  -69  =70  +74  +73  -31
2.5
11.0
   1343 (+1343)
59 
Jørund Berstad
1684
1885
Førde -02  +57  +39  -13  -20  -40
2.0
19.5
   1546 ( -5)
60 
Odd Birkestrand
1707
1825
Masfjorden -21  -48  +72  +49  -17  -45
2.0
17.0
   1491 ( -7)
61 
Øyvind Normann
1878
1971
Bergens +53  -21  -19  -41  -49  +77
2.0
16.5
   1448 ( -9)
62 
Anita Bratbak
1107
 Bergens -23  +79  +56  -38  -18  -42
2.0
16.0
16.5
3.00
 1380 ( +7)
63 
Jostein Sørhus
1129
 Bergens -10  -32  +67  -39  -42  +79
2.0
16.0
16.5
2.50
 1323 ( +1)
64 
Tormod Antonsen
 
 - -54  +72  -05  -47  +68  -49
2.0
15.5
17.0
  1420 (+1420)
65 
Tore-Inge Bratteteig
 
 Masfjorden -30  +74  -28  -20  +75  -44
2.0
15.5
16.5
  1268 (+1268)
66 
Berge Frimanslund
1254
 
Sotra -25  +68  -36  -51  +76  -37
2.0
14.0
   1286 ( -1)
67 
Lars Kokkin Christiansen
 
 - -26  -42  -63  +WO  +74  -35
2.0
13.0
   1186 (+1186)
68 
Håvard Børresen
1072
 OSS -08  -66  +78  -45  -64  +76
2.0
12.5
   1305 ( +7)
69 
Jørgen Hoel
1348
 Bergens -07  +58  -44  =56  -50  -55
1.5
16.0
   1351 ( -4)
70 
Arne W Stein
1090
 Nordnes -11  -43  =58  -50  +79  -53
1.5
15.5
   1046 ( -4)
71 
Kjartan Vee
 
 - -19  -17  -47  +78  -54  =72
1.5
15.0
   1224 (+1224)
72 
Øyulf Hjertenes
 
 - -04  -64  -60  -55  +78  =71
1.5
13.0
   1288 (+1288)
73 
Mathias Breistein
 
 Bergens =55  -76  -46  +79  -58  -57
1.5
11.5
   1144 (+1144)
74 
Øystein Halland
 
 Bergens -29  -65  =79  -58  -67  +75
1.5
11.0
   1012 (+1012)
75 
Harald Hansen
987
 Akademisk -14  -56  -20  +77  -65  -74
1.0
14.0
   1102 ( -1)
76 
Lisbeth Haugsvær
1219
 
Masfjorden -49  +73  -48  -32  -66  -68
1.0
13.5
   1133 ( -6)
77 
Nataniel Ljostveit
 
 - -34  -12  -52  -75  +WO  -61
1.0
12.5
   1136 (+1136)
78 
Nina Færevaag
 
 Masfjorden -37  -51  -68  -71  -72  +WO
1.0
10.5
   0918 (+918)
79 
Torgeir Anda
 
 - -28  -62  =74  -73  -70  -63
0.5
    0813 (+813)

Hvite partier står med fet skrift.